نظافت راه پله در تهران

 نظافت راه پله یکی از پر متقاضی ترین آیتم های درخواست نیرو در تهران (به دلیل تراکم بیش از اندازه ساختمان) می باشد. نظافت راه پله در تهران یکی از مهمترین و حساس ترین امور نظافتی می باشد.در تهران به دلیل وجود ساختمان های اداری و مسکونی زیاد متقاضی پرسنل نظافت راه پله نیز بسیار زیاد است و در این راستا هستند مشتریانی که متقاضی نیروی ثابت می باشند.شرکت های نظافتی نیز قادرند با برنامه ریزی منظم این خواسته مشتریان را محقق نمایند.

مواردی که در نظافت راه پله باید مد نظر باشند:

در نظافت راه پله موارد معمولی که باید در نظر داشت از این قرارند : نظافت راه پله ،نظافت نرده ها،نظافت لبه های قرنیز،نظافت شیشه های راه پله،نظافت شیشه میرال،نظافت آسانسور،نظافت حیاط و پارکینگ،نظافت درب ورودی و درب پارکینگ،نظافت کلید و پریزها و شست وشوی پادری ها.

موارد اضافی در نظافت راه پله:

مبلغ تعیین شده در نظافت راه پله فقط با در نظر گرفتن موارد فوق می باشد و در صورتی که مشتری تقاضای نظافت دیواره ی راه پله و یا پشت بام را داشته باشد باید هزینه آن را جداگانه پرداخت نماید.
مورد دیگری که در نظافت راه پله شامل هزینه جداگانه می باشد جرمگیری از حیاط و پارکینگ است.

هشدار: جرمگیری از حیاط و پارکینگ با جرمگیر(اسید)به دلیل خطرات ناشی از استفاده کردن از جرمگیر باید با اطلاع شرکت باشد و به هیچ عنوان از جرمگیر به صورت خالص استفاده نشود و در هنگام استفاده به هیچ عنوان از وایتکس نیز استفاده نشود.

لوازم مورد نیاز در نظافت راه پله: در نظافت راه پله وجود  لوازمی مانند سطل آب، جارو،دستمال،روزنامه،شیشه پاک کن،کیسه زباله،تاید و وایتکس الزامی می باشد.

بنابر درخواست مشتری ها و اینکه ساختمان مسکونی باشد و یا اداری ، نظافت راه پله می تواند از نظر زمانبندی برنامه های مختلفی داشته باشد. در ساختمان های مسکونی نظافت راه پله معمولاً در فواصل زمانی طولانی تری انجام می شود ولی در ساختمان های اداری به دلیل تردد زیاد در طول روز نظافت راه پله باید در فواصل زمانی کمتر انجام شود.معمولاً زمانبندی جهت نظافت راه پله ی ساختمان های مسکونی به صورت ماهیانه دو جلسه و یا هر ۱۴ روز یکبار به صورت منظم، توسط یک کارگر ثابت، انجام می شود.در ساختمان های اداری تقاضا بیشتر بر این منوال است که هفته ای یکبار توسط یک کارگر ثابت نظافت راه پله انجام شود.

نظافت راه پله پیروزی ،نظافت راه پله نارمک، نظافت راه پله تهرانپارس،نظافت راه پله میدان سپاه،نظافت راه پله ۱۷ شهریور،نظافت راه پله خیابان دماوند

برای سهولت در امر رزرو نیرو با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۷۷۵۱۰۹۳۲
۰۲۱۷۷۵۱۰۷۵۲

نظافت منزل